DETOKSIKĀCIJA

1

.

Uzlabojiet zarnu trakta darbību. Vispirms ierobežojiet uzturā tradicionālos pārtikas alergēnus un uzlabojiet zarnu trakta darbību, lietojot probiotiskās baktērijas un enzīmus 1 - 2 mēnešus pirms detoksikācijas sākšanas.

2

.

Uzlabojiet detoksikācijai nepieciešamo uzturvielu līmeni. To var izdarīt, lietojot veselīgas taukskābes (omega -3 taukskābes, olīveļļu un linsēklu eļļu) aminoskābes, ko satur augi un liesa gaļa (tās palielina aknu detoksikācijas spēju), un minerālvielas, it īpaši cinku un selēnu, kas palīdz organismam izvadīt smagos metālus.

3

.

4

.

Pastipriniet aknu detoksikācijas kanālu jaudu, it īpaši sulfatizēšanās un metalizēšan\as procesu norisi, ko var izdarīt, lietojot folijskābi, B12 un B6 vitamīnu un iekļaujot uzturā pārtikas produktus, kas satur sēru, piemēram, brokoļus, kāpostus, baltos redīsus, ķiplokus, sīpolus un olas, kas satur omega 3 taukskābes, kā arī uztura bagātinātājus, piemēram, alfa liposkābi un N-acetilcisteīnu (NAC)

Lietojiet ārstniecības augus, kas veicina smago metālu izvadīšanu no organisma, tostarp brūnaļgu produktus, koriandru, ķiplokus un mārdadzi.

5

.

Uzsāciet pirts terapiju. Noteikti dzeriet pietiekami daudz ūdens un uzņemiet minerālvielas, lai svīšana neradītu organisma dehidratāciju un minerālvielu zudumu.

6

.

Uzlabojiet smago metālu izvadīšanas kanālus. Tas attiecas uz uzrīna izvadīšanu, vēdera izeju un sviedru dziedzeriem. Dzeriet daudz tīra ūdens, lietojiet uzturā augu valsts produktus, kas satur šķiedrvielas, un katru dienu aptuveni 30 minūtes sviedrējieties pirtī.

TE IR IESPĒJA ATSTĀT SAVUS KOMENTĀRUS, PADALĪTIES AR PIEREDZI VAI UZDOT JAUTĀJUMU.