TERAPIJAS PROCESS

Updated: Sep 24, 2018

Savā praksē izmantoju vairākas pieejas, kas iekļauj – manuālo terapiju, vakuuma bankas, mīksto audu mobilizēšanu ar instrumentiem, kinezioloģisko teipošanu un vibroterapiju

AUDU MOBILIZĒŠANA
Fascijas masāža

Mīksto audu mobilizēšana ar instrumentiem. Šī metode ļauj ērtāk atklāt vietas, kurās nepieciešama fascijas atjaunošana. Tādas traumas kā rētaudi, fascijas kustību ierobežojumi vai salipšana tiek atklāti ar rīku palīdzību. Šī metode padara ārstēšanu efektīvāku.


THERAGUN
Theragun vibroterapija sāpošiem muskuļiem. Palīdzība sportistiem

"Theragun" ir muskuļu atbrīvošanas ierīce, kas spēcīgi caur vibrācijas terapiju atvieglo muskuļu sāpes un paātrina atjaunošanos. Tas atjauno msukuļu nogurumu, nervu bojājumus, atrofiju, artrītu, izkaisīto sklerozi un citas disfunkcijas.


VAKUUMA BANKU TERAPIJA

Vakuuma efekts ar bankām paceļ ādu un saistaudus, mīkstina audus, atbrīvo salipušos

audus, atbrīvo dziļos audus, stimulē un veicina asins plūsmu iestagnējušiem muskuļiem, samazina iekaisumu and paaugstina asins cirkulāciju
KINEZIOLOĢISKĀ TEIPOŠANA

Kinezioloģiskā teipošana – atkarībā no aplikācijas paņēmiena, palīdz veicināt muskuļu darbību. Teipa aplikācija var samazināt sāpes, iekaisuma procesus, izveidot fascijas atbalstu, paaugstināt asins plūsmu uz nepieciešamo vietu un sekmēt atjaunošanās procesus.


POWERDOT

Muskuļu elektro stimulācija. Tas ir veids, kā sagatavot un iesildīt muskuļus pirms slodzes vai atslābināt pēc slodzes, precīzi darbojoties uz konkrētām muskuļu grupām. Muskuļu atjaunošana notiek ar elektro impulsu palīdzību, kas darbojas uz muskuļiem, veicina asins cirkulāciju, noņem muskuļu saspringumu un tos atslābina. Muskuļu iesildīšana ar elektro stimulāciju samazina traumu risku.BUKOVSKA TERAPIJA ir POWERDOT oficiālais pārstāvis Latvijā. Vēlies iegādāties ar atlaidi, raksti e-pastu.

52 views0 comments
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon